טיפולים

ברוכים הבאים לקליניקה של דויד מירז

תחום הרפואה המשלימה יכול להיות די מבלבל, ובעיקר כאשר מחפשים אחר המזור לכאבי שרירים ולסוגיות רפואיות נוספות.

במהלך השנים צברתי ידע נרחב במגוון עשיר של סוגי עיסוי שונים, חלקם נובעים מן המחקר המערבי, וחלקם נשענים ונובעים מתוך עולמות הרפואה המשלימה של המזרח הרחוק.

באם אינכם בטוחים איזה טיפול עשוי להתאים עבורכם, אשמח לשוחח עמכם בשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות או התחייבות. 

מומלץ להיערך מראש לשיחה ולרשום בנקודות עיקריות את סוג הבעיה, מתי היא החלה, האם היא כרונית, האם ישנה אבחנה מרופא מטפל, אילו תרופות אתם נוטלים ופרטים על אורח חייכם. בפגישה ראשנה אשאל שאלות מקיפות ויחקור את הבעיה שממנה אתם סובלים, כמובן גם הסתמך על שאלות שכבר שאלתי בשיחה טלפונית. בזמן הפגישה בקליניקה עושים סיכום ומחליטים ביחד על תוכנית טיפול שעשויה בהמשך להשתנות לפי מצב התקדמות החלמה של המטופל. יש לציין תוכנית הטיפול מותאמת לרצונות המטופל, לגילו, מצב בריאותו, וכמובן לתקציבו.  

חשוב לציין! טיפולי רפואה משלימה הם אינם חלופה לרפואה המערבית. אין להפסיק טיפול תרופתי ללא התייעצות עם רופא.

מטרתם של טיפולי רפואה משלימה היא לחזק את יכולת הריפוי הטבעית הטמונה בכל אחת ואחד מאתנו. בנוסף לכל הנאמר, בני אדם שונים ומורכבים, שיטת טיפול בעיסוי מתאימה לאחד ולא תתאים למטופל אחר. לכן לזכותי ישנם כמה טכניקות טיפול שאותם ניתן לראות כאן בדף טיפולים. הידע העשיר שצברתי מאפשר לתת מענה מקצועי לכל מטופל ומטופל. ישנם טיפולים שבו זמנית משתמש בכמה שיטות , כדי לטפל ולעזור למצוא את הפתרון היעיל ביותר בכך להביא אתכם לאיזון הכי מושלם.